Аксесуари для газових котлів опалення Іммергаз - гідравліка

  Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

  Розрахунок опалювальної системи за законами гідравліки - це важлива складова проектування всього проекту опалення будинку.

  При неправильному виконанні цієї умови, робота системи опалення свідомо буде не коректна і не ефективна.

  Гідравліка системи опалення Immergas

  Вибираючи гідравлічну схему важливо враховувати не тільки якість роботи окремих контурів, але і взаємодію між собою, з іншими контурами системи опалення.

  Існує багато різних способів підключення системи теплоспоживання до системи теплопостачання.

  Визначення правильного варіанту залежить від різних чинників: таких як відповідність використовуваної системи і самого джерела енергії, для теплопостачання.

  В основному, всі компоненти гідравлічних систем ТМ Іммергаз виробляються в Італії і сумісні з усіма видами газових котлів опалення:

  Також, тип монтажу котла не має значення, будь то настінний або підлоговий варіант.

  Вирішивши купити газовий котел, важливо приділити увагу і гідравлічній системі опалення, оскільки в комплексі, від того, на скільки якісно продумана все схема опалення, такий результат і буде на виході.

  Варто розуміти, що грамотно спроектована опалювальна схема, якісно продумана система гідравліки в комплексі з газовий котлом Іммергаз і додати автоматику управління від виробника Immargas. Вийде ефективна, економічна і сучасна система, яка буде забезпечувати обігрів приміщення довгий час, не вимагаючи стороннього втручання.

  Зв'яжіться з нами