Про компанію Immergas - виробник газових котлів з Італії

Immergas є провідним італійським виробником газових котлів з 2002 року. Близько 240 000 котлів з щорічних 300 000 випускаються на власному заводі компанії в Італії, який розташований в містечку Брешелло (регіон Емілія). Понад 600 співробітників на 10 виробничих лініях беруть участь у створенні 300 різних моделей котлів. Другий завод компанії Immergas знаходиться в Словаччині, в місті Попрад. Глобальний офіційний сайт компанії Імергаз розміщується за адресою: https://immergas.com.ua.

Сьогодні компанія присутня в 43 країнах світу з 9 власними філіями в Європі.

Завод компании Immergas в Италии

Місія італійської компанії Immergas в Україні

5 лютого 1964 на світ з'явилася компанія Immergas. Метою створення компанії послужило бажання поділитися своїми інноваційними ідеями в області опалювального обладнання і з їх допомогою зробити життя людей кращим. Сьогодні для тисяч наших інженерів і співробітників нічого не змінилося - ми продовжуємо зосереджувати свої зусилля на вдосконаленні наших заводів і технологій, зберігаючи італійські традиції. Спираючись на принципи і цінності компанії, ми розробляємо свої проекти, звертаючи пильну увагу на турботу про навколишнє середовище. Тим самим ми знову підтверджуємо і доводимо важливість співпраці з тими, хто продає, встановлює і надає сервісну підтримку обладнання Immergas. Сьогодні, як і понад 50 років тому, наші ідеї народжують проекти, які спрямовані на поліпшення майбутнього, який передбачає комфорт, безпека, надійність і турботу про навколишнє середовище.

Історія компанії Immergas

1964. Рік заснування

1964 рік заснування компанії Immergas

5 лютого 1964 р троє чоловіків - Романо Амадей, Джоанні Бьякі і Джузеппе Карра - вирішують втілити свої мрії в життя і створюють компанію з виробництва опалювальної техніки. Уже в 1965 р вони випускають перший котел, а в 1967 р компанія отримує свій перший патент і починає потроху розширюватися. 1970. У ногу з часом В середині 60-х рр. північ Італії починає активно газифікуватися, і засновники приймають правильне рішення - вони зосереджують свої зусилля на виробництві котлів і на опаленні житлових приміщень. Першими продуктами стають підлогові газові котли з вбудованим баком-водонагрівачем.

1980. Розвиток триває

Рік 1980 - розвиток компанії Immergas

У 1980-х рр. стало дуже популярним будувати другу ванну кімнату в будинках. Дотримуючись цієї тенденції, компанія Immergas випускає котел AVIO - настінний газовий котел з бойлером. Трохи пізніше виходить модель EOLO із закритою камерою згоряння.

1990. Вихід насвітові ринки

Рік 1990 - велике виробництво і промислові заводи Immergas

У 1994 р компанія відкриває свій перший філіал в Іспанії, а потім виходить на ринки Австрії, Бельгії, Польщі, Португалії, Словенії, Туреччини і Франції і завойовує їх.

2000.Конденсаційні технології

Компанія вирішує зробити крок вперед і вкласти гроші в розвиток нових конденсаційних технологій - технологій, спрямованих на скорочення шкідливих викидів і збереження енергії.

2010. Гібридні системи

Компанія виходить на новий рівень і являє світу свої гібридні системи - ідеальне рішення для будинків з можливістю опалення, охолодження та нагріву води - теплові насоси.

2014. 50-річний ювілей

Свій ювілей компанія відзначає 4 важливими подіями:

  • наймасштабнішим стендом на виставці MCE в Мілані;
  • відкриттям нової виробничої лінії;
  • народженням нового модельного рядуTOP TECH;
  • ребрендингом торгової марки IMMERGAS.

Інноваційні та гібридні технології Immergas у 2010 році

каталог сайтов
Зв'яжіться з нами