Системи димоходів з Італії виробника Іммергаз в Україні

  Показано 1 по 21 з 21 (Всього сторінок 1)

  Система димовидалення (димохід) один з найважливіших елементів системи опалення, без якого не обійдеться жоден газовий котел.

  Система димовидалення Immergas - типи і види

  Димар - це комплекс елементів, за допомогою яких проводиться видалення продуктів згоряння котла.

  Зокрема йтиметься про газові котли.

  Компанія Іммергаз представляє системи димовидалення на всі види газових котлів, так як скільки видів котлів, стільки і димоходів.

  Коаксіальний димохід призначений для котлів із закритою камерою згоряння (турбированних), також поділяється на конденсаційні і не конденсаційні. А на котли з відкритою камерою згоряння (атмосферні) потрібно зовсім інший, спеціально призначений димохід, для природної тяги.

  Практично всі системи димовидалення ТМ Immergas виробляються в Італії або країнах ЄС.

  Перш ніж купити газовий котел опалення, важливо перевірити, яка система димовидалення встановлена ​​в будівлі. Після чого буде зрозуміло, який тип котла підходить для проекту опалювальної системи в вашому домі.

  Димохід від котла з відкритою камерою згоряння підключається на пряму в витяжку, куди під впливом природної тяги виходитимуть продукт переробки газу.

  На відміну від котла з примусовою тягою, система димовидалення монтується в стіну і за допомогою турбіни виводить елементи згоряння.

  Зв'яжіться з нами